פתרונות טעינה מתקדמים

לרכבים חשמליים

ברוכים הבאים ל-HOOK, ספקית פתרונות טעינת רכב ללקוחות פרטיים ועסקיים. אנחנו מציעים פתרונות טעינה משתלמים ובהתאמה אישית לצורכי הלקוח.

עמדת טעינה מותאמת אישית

צוות‭ ‬מקצועי בפריסה‭ ‬ארצית

אנחנו מתגאים בצוות מתקינים מהטובים בארץ, עם ניסיון רב בתחום הרכבים החשמליים שעברו תהליך הכשרה ממוקד ע״י החשמלאי הראשי של החברה. המתקין ילווה אתכם משיחת הטלפון הראשונה עד לביצוע העבודה לשביעות רצונכם, בצורה אסתטית, קלה וללא עיכובים.

הקמת‭ ‬תשתית והתקנת‭ ‬העמדה

צוות מתקינים יגיע לביתכם להקמת התשתית ולהתקנת העמדה שבחרתם. לאחר ההתקנה, הטכנאי יסביר לכם על אופן השימוש בעמדת הטעינה, על אופני האחריות ויעמוד לצדכם לכל שאלה במהלך השימוש.

סקירה ‬וייעוץ מחשמלאי‭ ‬מוסמך

טרם ביצוע העבודה, יגיע לביתכם המתקין לביצוע סקירה של המבנה ובדיקת התוואי המתאים ביותר לביצוע ההתקנה. בפגישה תקבלו את הצעת המחיר והאפשרויות השונות לשביעות רצונכם.

טעינה מהירה ומשתלמת

האפשרות המהירה והמשתלמת ביותר למי שמחזיק ברכב חשמלי, היא להתקין עמדת טעינה ביתית. ממש כמו בסמארטפון, מחברים את הרכב החשמלי למטען ונהנים מזמינות 24/7 של מתח חשמלי רציף ובטוח לרכב שלכם
פתרונות טעינה 360°
בתים פרטיים
Rectangle 16
בניין משותף
Rectangle 13
חניון תת קרקעי
Rectangle 14
חברות ועסקים
Rectangle 15
לתיאום התקנה עם חשמלאי מוסמך >>
החזון שלנו הוא לספק פתרון טעינה קל, נוח, מהיר וידידותי​
0 +
לקוחות מרוצים
0
שנות ניסיון
% 0
לשירותכם

אנו מצטרפים למהפכה הירוקה ובאמצעות המעבר לרכבים חשמליים אנו מסייעים בשיפור רמת הזיהום בעולם. 

אנו מספקים את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים  ביותר לתחום הרכב החשמלי, תוך עמידה קפדנית בתקני איכות ומחויבות עמוקה לתת שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אנו מאמינים בלספק ללקוח את חווית השירות הטובה ביותר. אנחנו פה בשבילכם, במענה אנושי ומקצועי. יחד נתאים עבורכם את הפתרון הטוב והמשתלם ביותר.

יש שאלות?

אנחנו כאן למצוא את פתרון הטעינה המתאים ביותר עבורכם וניתן לכם מענה על כל שאלה

מרגע קבלת פנייתך יצור עמך קשר נציג מטעמנו ויתאם פגישה בה יגיע סוקר עד למקום המיועד להתקנת העמדה ויבנה יחד איתך את הפתרון הטוב ביותר בהתחשב בתווי השטח ובצרכיך. הסוקר הינו חשמלאי מוסמך בעל רישיון בתוקף ומנוסה בכל סוגי ההתקנות הקיימות בשוק.

מחיר עלות התקנת עמדה טעינה לרכב חשמלי מורכב ממספר משתנים, לדוג' התקנת עמדת טעינה בבית פרטי עם חניה צמודה תעלה אלפי ש"ח בודדים לעומת זאת התקנת עמדה טעינה לדירה בקומה החמישית בבניין משותף תהיה יקרה יותר, הכלל הוא שככל שהמרחק בין עמדת הטעינה למקור החשמל גדול יותר העלות גדלה ולעיתים עשויים להתווסף גם עלויות פיתוח במידה ונדרש. ולכן הפגישה עם הסוקר בשטח חיונית מאין כמותה גם כדי להתאים את הפיתרון המתאים ביותר מהבחינה הכלכלית.

בוודאי, ברשותנו קטלוג עשיר של מטענים ואנו יודעים להתאים את המטען הטוב ביותר לצורך שלכם. כמובן במידה וקיבלתם מטען יחד אם האוטו אפשר להשתמש בו לצורך ההתקנה.

המתקינים בחברתנו מנוסים בכל סוגי ההתקנות ונותנים מענה לכל מותגי יצרני הרכבים החשמליים הקיימים היום בשוק מבלי יוצא מן הכלל.

 השירות ניתן ע״י חשמלאי החברה הפרוסים בכל רחבי הארץ, במידת הצורך ניתן לתת שירות גם בחו״ל