4 סיבות למה כדאי להתקין עמדת טעינה ליד הבית

יוני 15, 2023

בעידן המתקדם שלנו של בו יש התפתחות מטאורית בטכנולוגיה ותודעה ירוקה לסביבה, רכבי החשמל הופכים לאמצעי תחבורה פופולרי במיוחד.
כשאנו בוחרים לרכוש רכב חשמלי, יתרון גדול הוא להתקין עמדת טעינה במקום מגורינו. הנה חמש סיבות משכנעות להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי ליד הבית:

1. נוחות וזמינות

עם עמדת טעינה בבית, תהליך הטעינה של הרכב חשמלי מתנהל בצורה נוחה ופשוטה. אתה יכול לחבר את הרכב למערכת הטעינה בעת שאתה בבית, למשל בלילה או בסופי השבוע, ולאחר מכן לצאת לדרכך עם בטחון מלא בטעינה מלאה. אין צורך להיעזר בתחנות טעינה ציבוריות ולהתמודד עם אירועים חיצוניים כמו רמות תעבורה גבוהות או תורים.

2.חיסכון אדיר בעלויות 

בהשוואה לתדלוק בבנזין או סולר, טעינת רכב חשמלי היא פחות יקרה באופן משמעותי. אף על פי שטעינת הרכב באמצעות עמדת הטעינה בבית מחייבת השקעת זמן, היא מתבצעת בעלות נמוכה יותר לעומת תדלוק דלק. בנוסף, ניתן למצוא מגוון אפשרויות תוכניות טעינה חשמלית שונות, ובכך להתאים את התכנית לצרכים האישיים שלך ולהפחית את ההוצאות הכלליות של הטעינה.

3. שמירה על הסביבה:

הרכבים החשמליים מפחיתים את תלותנו בדלקים הגוזלים ממקורות טבעיים ומורידים את פליטת הפחמן לאטמוספירה.

עם התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית, ניתן לטעון את הרכב באמצעות חשמל מתחדש כמו פאנלים סולאריים או מערכת סולארית בבית. בכך, אפשר להפחית את זיהום האוויר ולתרום לשמירה על הסביבה ובריאות הכדור הארץ.

4. את/ה קובע את זמן הטעינה.

אתה יכול לטעון את הרכב בכל רגע נתון לפי הצורך שלך. זה מאפשר לך לתכנן את הטעינה בהתאם למערכת היומית שלך ולא להיות תלוי בזמינות תחנות טעינה ציבוריות או להתמודד עם הפרעות בתוכניות הנסיעה שלך. בנוסף, כאשר יש לך עמדת טעינה בבית, ניתן לשתף את הטעינה עם חברים או משפחה שלך שמשתמשים ברכבים חשמליים, מה שמסייע בשיתוף עלויות ומבטיח זמינות לכולם.

ערך מוסף לנכס? תכלס כן

התקנת עמדת טעינה בבית פרטי מוסיפה ערך לנכס שלך. היום זה אולי לא משהו שחושבים עליו אבל בעוד כמה שנים בית עם עמדת טעינה יהיה שווה יותר באופן טבעי. בתוך כמה שנים רוב הרכבים יהיו חשמליים ונכס ללא עמדת טעינה יהיה בעדיפות פחותה מנכס עם עמדה.

לתיאום התקנה עם חשמלאי מוסמך >>